| robertyno97 a întrebat:

..ma gandeam sa ini iau un nou telefon de craciun si nu m-am hotarat inca...imi puteti face o comparatie intre Dual-Sim Allview Alldro P1 si LG Optimus One? Mersi.

Răspuns Câştigător
| papcik a răspuns:

Nu tias recomanda Allview din 2 motive : 1 este dual-sim si la dual-sim nu rezista softul, 2 : am avut si eu Allview alldro p1 si mi s-a dus bateria si nu am mai gasit am dat comanda pe net la un magazin specializat si miau trimis o baterie mai mica si am incercat si in Italia si tot nu am gasit sad. LG-ul e mai bun dar tias recomanda un Nokia x6 are un design mult mai reusit si asa cum neam obisnuit Nokia scoate cele mai bune telefoane si are si o gama larga din care ai ce alege :d

5 răspunsuri:
| Teodori85 a răspuns:

Optimus One desigur!

| emil11 a răspuns:

Lg optius clar.

| robertyno97 explică:

Nu am nevoie de un site ca stiu si eu sa le compar dar nu am timp...

| robertyno97 explică:

Da Nokia sunt foarte bune dar as vrea ceva cu androidbig grin...si daca mi.as lua un Nokia cred ca ar fi un n8...

| AleXandrUavfc a răspuns:

Lg optimus one este mai bun :)! Dar poti sa intri aici sa vezi caracteristicile lor! http://www.gsmarena.com