| Aaddiinnaa876 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa cumpar un iPhone 5 de pe olx,dar nu ii merge camera de pe spate, poti sa iti faci doar selfi-uri.
Merita sa il cumpar?

6 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Depinde de pret. Dar eu zic ca nu se merita.

| Aaddiinnaa876 explică (pentru ɹαℓυ):

Costa 650 lei

| OldSoul a răspuns (pentru Aaddiinnaa876):

Nu se prea merita, mai pui 100, 150 de lei si iti iei unul functional.

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Aaddiinnaa876):

Nu se merita. Iar daca vrei sa il repari, dai mai mult decat pretul cu care l-ai cumparat.

| Tinna666 a răspuns:

Nu merita..si inca ceva..am inteles ca iphone 5 e cea mai proasta serie iphone.dar asta e doar ce am auzit.

| Kettolix a răspuns:

Nu semerita. Eu mi-am luat de pe un site la care am verificat sa primeasc returnari un iPhone 5 dar nu mergea camera asa ca l-am returnat, dr cum nu mai aveau 5 mi-au dat 5S si pentru ca au intarziat saptana. Eu mi l-am luat cu 1700 de lei noi. Eu zic ca nu merita sa iei second hand. E farte bun si daca ai grija de el tine in jur de 5 ani. Eu daca il stric folosesc din ala cu butoane laughing