| nimicitorul a întrebat:

Salut,vreau si eu sa stiu daca este bun Samsung galaxy s duos s7562 daca ruleaza jocurile bine mai ales temple run? Multumesc.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Jocul o sa mearga foarte bine dar telefoanle dual-sim se strica repede!

| 33stefy21 a răspuns:

Da merge foarte bine jocul.
succes

| Geo1312 a răspuns:

Salut! Te asigur ca daca iti cumperi Samsung Galaxy S duos, va fi cea mai buna alegere.Si eu am avut acest telefon, ruleaza jocurile foarte bine (fara lag), are aplicatii faine si iti ofera cam tot ce ai nevoie. Mult noroc! big grin