| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Vreau un sfat de ce toata lumea nu suporta iphone 12 vad ca de cand am adus vb de iphone toti au sarit pe mine…

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau un sfat
de ce toata lumea nu suporta iphone 12"

ok - de ce lumea nu suporta iphone 12. Deci fără TOATĂ

| johnnny123 a răspuns:

Tot insiști cu întrebarea asta și se pare că nu reușești să înțelegi răspunsurile pe care le primești.

O să-ți mai explic o dată:

Nu are nimeni nimic cu iPhone 12 în sine. Este un telefon ok cu care poți să-ți faci treaba liniștit.

Oamenii ți-au spus doar că este o prostie faptul că ți-ai cumpărat în anul 2023 un iPhone 12 în rate. Pentru că asta înseamnă că vei da pe el mult mai mulți bani decât face.

Cu alte cuvinte, prostia este modul în care ai achiziționat acest telefon, nu telefonul în sine.

Acum e mai clar, ai priceput, vei înceta a mai pune întrebarea asta?