| Y2k a întrebat:

Salutare, am achizionat si eu de la cineva curand un Sony Xperia si era nedecodat, l-am dus lau facut, mergea, aseara mi s-a descarcat bateria de tot ( 0 %), si s-a stins, acum il bag la incarcat si se aprinde imi scrie Sony xperia si se stinge. Aveti vreo idee? Va rog ajutati-ma! Funda.

2 răspunsuri:
| Andryez a răspuns:

Am un LG Optimus 7 si asa imi face si mie, se pare ca ai luat o mica teapa de la vanzator, al meu este pe platforma Windows Phone si din pacate nu mai poate fi reparat

| Y2k explică (pentru Andryez):

Al meu este pe android si am vorbit cu cineva si mi-au cei de la service ca trebuie resoftat!