| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am cumparat acum 1 saptamana un Orange Nivo si nu pot descarca nimic de pe google play....doar 1 aplicatie am putut descarca, dar dupa aia nu a mai mers nimic.Need help, please!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa urmezi sfatul lui qwertyuioppoiuytrewq. Daca problema persista trebuie sa duci telefonul in service.

O zi buna,
Orange Helper

| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Buna am si eu acest telefon si intr-adevar la un anumit numar de downloaduri nu mai merge.Solutia este: Du-te in meniu si tine apadat pe "Descarcari" si muta-l la "Informatii aplicatie" apoi ti se deschide o fereastra cu informatii despre aplicatie. Mai jos se afla butonul "Golire memorie cache". Apesi butonul asta apoi dai "opriti fortat". La fel procedezi si cu "Magazin play" apoi restartezi telefonul. Funda?

| adriansc1 a răspuns:

Cel mai bine iti recomand sa te duci La Orange pentru ca il ai in abonament si sa le spui ce probleme are telefonul tau sau daca nu sati-l schimbe

| Wolfyye a răspuns (pentru adriansc1):

Am fost si au zis ca nu este de la telefon, ci de la google play...mi-au zis sa dau restart la telefon dar tot nu merge sad