| bobonel a întrebat:

Am cumparat o baterie externa "power bank de 20 000 map. A fost încărcată maxim, iar apoi am pus telefonul sa se încarce la ea. Dupa ce a încărcat telefonul pana la 83% s-a descărcat și s-a inchis.Bateria telefonului este de 3600 map.Care sa fie problema?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Problema e că e defectă (nu are capacitatea declarată); te duci la magazin și ceri s-o schimbe.

| Shadow486 a răspuns:

Am si eu un powerbank de 18000 si dupa o incarcare a telefonului, se descarca. Bateria la tlf-ul meu este de 2100. Eu cred ca este vrajeala acea capacitate

| bobonel explică (pentru Shadow486):

Da...si eu cred acest lucru.Eu o sa ii fac retur.