| .::CyBeR::. a întrebat:

Am incercat sa resoftez un Nokia N8 cu Phoenix prin "Dead usb mode",am facut toti pasii pana cand am ajuns la stadiul sa reconectez telefonul din acel punct imi spune "Waiting for connection" sau ceva de genul,conectez telefonul dar procesul nu continua, semn ca telefonul nu este detectat sau conectat. Culmea ca am conectat telefonul la laptopul uni prieten si a fost detectat.

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Incearca pe pe alt device s-ar putea sa fie o problema cu softw-ul