| eddyus2 a întrebat:

Am o problema cu asphat7 pe iphone 4 am incercat sa ma joc cu cineva pe bluetooth mode si nu ne putem gasi unul pe celalalt nici din setings nici din joc eu am un iphone 4 16 ios4.3 si colegul are un iphone 3gs ios 4.1 dar nu ne putem gasi care ar fi problema?
Teoretic ar trebui sa se gaseasca unu pe celalalt... Dau funta pentru cel mai plauzibil raspuns!

1 răspuns:
| parazitii20 a răspuns:

Trebuie sa-l salvezi la dispozitivele mele dupa care trebuie sa scrieti o parola (1234).