| Alex2312 a întrebat:

Am o problema cu IPhonul meu..Nu se conecteaza la wi-fi. Apare numele, dar nu se conecteaza cu toate ca e plin semnalul la wifi.La laptop si tableta se conecteaza din start dar la telefon nu, ..helpp!
P.S iphonul este 3g.

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Salut Acest telefon este vechi are 5 ani, ce pretenti ai de la acest telefon?

| Andrei1099 a răspuns:

Tine apsat tasta home si tasta power pana se restarteaza, ar trebui sa mearga (hard reset)

| KingTheKing a răspuns:

Depinde si de vechimea telefonului, pentru ca wi-fi-ul nu merge perfect pana l nesfarsit
da-i un restart la telefon si vezi daca merge
s-au daca nu dezactiveaza wifi-ul telefonului si activeaza-l la mine merge

Daca nici asa nu merge atunci du-te la un magazin de telefoane si vezi ce arewinking
Funda?