| Daci_Daciana_1991 a întrebat:

Am o problemă!
Mi s-a stricat casca dreapta de la telefon.Nu se mai aude.Stie cineva ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| george204 a răspuns:

Daca ti s-a stricat casca si nu se mai aude cel mai probabil s-a produs un scurtciuruit in sistem. Scuze, dar va trebui sa iti cumperi o alta pereche.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E vorba de casca de la handsfree? Sau casca din telefon? Daca e vorba de casca handsfree, aceea nu se poate repara, va trebui sa i ti cumperi alte căști, handsfree, exact acelasi model pe care il ai acum, ca sa il recunoască telefonul.

| AFR81 a răspuns:

Si castile astea sa stii ca la un moment dat se strica. Cumpara altele.