| DaW a întrebat:

Salutare, am reincarcat azi telefonul cu 5 euro, si voiam sa imi fac optiunea pe orangeyoung si am creeat-o si scria ca mai am 4, 96e am mai reincarcat cu 1, 5 e si tot asa zice nu stiu. ce se intampla ca nu pot sa-mi creez optiunea ajutor.

la contul meu pe orange.ro scrie 4, 96 euro si la 333 6, 50 euro.

mulţumesc

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa suni la relatii cu clientii sa le spui problema ta, o sa te-ajute ei intr-un fel.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei, putem verifica noi pentru tine. Avem nevoie de numarul tau de telefon; ni-l poti transmite intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange helpers