| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema pe orange.ro. Mi-am reincarcat azi cu credit 5 euro. Sunt la 333 si am 5 euro in cont. Pe site scrie la credit info:

-detalii pentru 075******5 in data 17-nov-2012, ora 13:57:

disponibil acum perioada de valabilitate
5, 01 Euro credit activitate: 17-dec-2012

Dau la Orange Young, fac optiunea mea si scrie ca nu am credit indeajuns:
planul tarifar: Standard
credit disponibil:
0, 61 Euro credit

Ce se intampla? De nu mi-i vede si pe ceilalti 5 euro? Am mai avut odata aceasta optiune de pe Orange young dar nu a facut asa.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Incercam sa te ajutam noi, dar pentru asta avem nevoie de numarul tau de telefon. Poti sa ne scrii aici http://www.orange.ro/help/home, verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers