| JustCata a întrebat:

Salutare!
Am si eu nevoie de un call blocker pentru android, daca se poate astept recomandari din partea voastra.
Va multumesc in avans.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu folosesc Blacklist Plus.Este buna aplicatia.Verificata.Blocheaza si apelurile cu numar privat(necunoscut). Desigur ca sunt foarte multe aplicatii de acest gen.O am instalata de vreo 4 luni.O gasesti in Magazin PlayGoogle play). Cred ca il ai preinstalat in telefon.

| Ronnix a răspuns:

Aplicatia: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm&hl=en cu 4 stele (din 5 posibile, bazate pe voturile a 56, 642 persoane) este una dintre cele mai utile aplicatii, de acest gen.

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, dar nu iti trebuie aplicatie pentru asa ceva. Din telefon poti face asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Nu stiu ce telefon ai tu dar mai gandeste-te cand dai un asemenea raspuns. Poti redirectiona dar nu bloca.

| blaablaablaaa a răspuns (pentru darrio2007):

Si tu mai gandeste atunci cand nu sti toate telefoanele. Pot adauga pe BlackList orice numar vreau. Este incorporat pe telefon si majoritatea telefoanelor au.

| darrio2007 a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Deci e vorba tot de Blacklist.Da-mi un exemplu de telefon cu Blacklist(care este aplicatie separata)incorporat.

| blaablaablaaa a răspuns (pentru darrio2007):

Bai copile nu este o aplicatie, este din telefon pur si simplu. De exemplu la al meu Sony Xperia Z2, la fostul telefon, HTC Wildfire.
Nu stau sa imi bat capu, faci cum crezi.

| darrio2007 a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Multumesc pentru exemple.P.S.Am fost copil acum 30 si ceva de ani.O seara buna in continuare!