| Papy_Papy_1981 a întrebat:

Salutare am si eu o mica intrebare am un telefon Allview p6 life si vreau sa trec la versiunea 28.0 dar dupa download imi da eroare de dezarhivare dc?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că ai încercat să faci update DIRECT la ultima versiune :(

Update-urile TREBUIE făcute în ordinea apariţiei!
Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat anterior :
http://www.tpu.ro/......-vrea-sal/

Toate cele bune!

| FlorinCiokan a răspuns:

Dai o resetare la setarile din fabrica si incerca din nou. Daca nu merge nicicum ia legatura pe Facebook cu cei de la pagina Allview si spune-le problema.Si eu am un Allview si ei ma mai ajuta.