| stefandasoveanu a întrebat:

Salutare, am și eu un samnsung galaxy j 6SM-J610F.
Cu 3 gb rami și 32 gb internă și am boot loop in momentul in care dau să instalez roomul cu odin nu îmi permite și rămâne blocat pe logoul samnsung.
Aveți idee de ce?
Mulțumesc
? Chiar dacă am instalat toate draiverele corecte.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu folosi Odin.
Incarca direct versiunea corecta de firmware a Androidului (de pe card de memorie sau prin stick USB, de unde o "ia").

| mirceakitsune a răspuns:

Mai bine ai avea o carte de romana ****

| hyozanryu a răspuns:

AI instalat TWRP? Daca da pune pe card un custom ROM/vezi XDA si urmeaza instructiunile de acolo, dupa mai incearca dar nu inainte de a da un Factory Reset inainte din Recovery.
Pai la Odin ce scrie Fail dupa ce dai sa scrie?