| CristiNeacsu99 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Samsung galaxy j6 2018. Dupa o actualizare ramane blocat in boot unde scrie Samsung galaxy j6! Am incercat cu odin sa instalez mai multe softuri, chiar soft luat de la Samsung si tot nu pleaca de aici! vreo idee?

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Service
insa e clar ca e brick (terminat), totusi daca poti sa intrii in meniurile de boot, incearca sa il resetezi complet (in meniul de reset) si apoi sa il bagi in meniul de download, si sa il pui in Samsung Switch, poate ai norocul sa iti mearga, insa daca ai pus Odin si ai gresit ceva, e cam cu adioz

poti sa te mai duci cu el la un service GSM, poate, poate

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la service. A facut boot loop. Dar din cauza ca ai incercat sa-i instalezi tu alt OS, ti s-a dus garantia(va trebui sa platesti pentru reparatie). Data viitoare nu mai folosi Odin decat doar daca esti sigur de ceea ce faci. Bye

| CristiNeacsu99 explică (pentru anonim_4396):

Nu am incercat sa ii ba alt os! AM incercat sa ii pun inapoi softul original si tot degeaba! am fost la service cu el si mi s-a zis ca ar putea fi o problema hardware!