| DataSoft a întrebat:

Salutare, Am si eu un Samsung Galaxy S3 i9300(4.1.2 versiunea de android) si am umblat prin setari si nu mai imi apare acea avertizare cand baterie este la 30%.20% respectiv 10%..acum mai imi apare decat acel popup cand este la 15%..ma poate ajuta si pe mine cineva sa revin cu aceasta setare sa ma avertiseze prin notificare cand bateria ajunge la 30%. Multumesc

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Trebuie sa fi schimbat tu ceva prin setari...
Incearca sa intrii pe la setarile de sunet sau cele de power saving sau ceva de genul. Nu sunt posesor de SIII si nu iti pot explica toti pasii. Sper ca te-am ajutat!

| DataSoft explică (pentru MaxKiller911):

Mersi pentru raspuns dar nu prea mai ajutat..ca am cautat ...si nu prea m-am descurcat asa bine.