| octav005 a întrebat:

Salutare. am un Alcatel one touch 991. eu l-am luat de la un baiat si la inceput se aprindea si se stingea continuu. si nu puteai sa umbli la nimic, nici la butonul de power. decat sa scoti bateria. si am resusit sa il fac apasand 2 butoane simultan, cel de power si tasta sus de volum si mi-a aparut un meniu secret. si i-am dat wipe data/factory reset., eu acum as vrea sa il fac inapoi cum a fost la inceput. adica sa se aprinda si se dechida continuu. se poate face prin vreo metoda?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu,daca i-ai dat resetare din fabrica.Acum ti-l faci tu cum vrei.

| danutzu96 a răspuns:

Deci sa inteleg ca ti l-a dat sticat si l-ai facut sa mearga si vrei sa il dau cum a fost la inceput acum. Nu se mai poate reface daca acum este functional. Zi si tu sa dea o bere.

| octav005 explică (pentru danutzu96):

Da, pai mi l-a dat sricat. si nu pornea sistemul se aprindea si se stingea. si eu l.am facut. dar acumk vreau sa il dau ca la inceput.