| Paul_Radulescu_1990 a întrebat:

Salutare,, am un iphone 3g, si vreau sa il dau,, telefonul arata perfect, doar ca pe spate si sus langa butonu de blocat, este spart,, se merita sa il dau pentru un Nokia c6? eu vreau sa fie bun la camera, net, si muzica,, nu neaparat la jocuri,. Mie imi place mai mult c6 decat 3g sincer sa fiu

1 răspuns:
| Luci3344 a răspuns:

Daca zici ca e spart acolo sus poti sa-l dai ca si Nokia C6 este un tel bun. dar daca nu era spart acolo sus puteai sa-l dai pe ceva mai bun decat C6