| 1AngryMan a întrebat:

Se merita sa dau un iphone 4 blocat pe un HTC one x plus in toate retelele si daca e bun telefonul HTC ca mie imi place mult cum arata

Răspuns Câştigător
| ZuZaUatDăFac a răspuns:

Da, meritawinking crede-ma. e o alegere superba!

2 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

Salut,

Da se merita

O zi buna,
Pa-pa

| 1AngryMan explică (pentru R0co3):

Multumesc pentru raspunsuri! mie imi place mult cum arata si de aia il vreau si m am cam saturat sa stau cu un iphone blocat ..si chiar de are semnu beats nu stiu cum se aude cu casti beats laughing pentru ca eu stiu la iphone are cea mai buna claritate in casti si tare