| Allexanderr a întrebat:

Salutare, am un LG Optimus L5 si am gresit de prea multe ori modelul de deblocare, iar acum imi trebuie un cont google pentru deblocare. Problema este ca am incercat o gramada de conturi, nereusind sa-l deblochez. ( Raspunsul era "ID sau parola gresita" la toate ). Intrebare mea este daca stiti voi ceva prin care pot rezolva asta, un buton de reset, un cont google sau altceva. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Trebuie sa fii conectat la internet la logarea cu contul google
UITE UN CONT FACUT SPECIAL PENTRU TINE! email: alexandrumamaliga@gmail.com
parola :mamaliga09

Sa stii ca acest cont e real.mie imi merge.