| TheBestfqstgsq a întrebat:

Salutare. am un Nokia lumia 520 care azi mi-a cazut si s-a spart ecranul sad (nu displayul) doar ecranul. aveti idee cam cat costa? un link cu pret sau ceva va rog

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Aproximativ 50 lei cu manopera ta, vreo 80-90 la service.

| TheBestfqstgsq explică (pentru Seby90):

Da dar. cu manopera mea. din cate am vazut e lipit ecranul... imi trebuie lipici special ceva sau. nu stiu ca sa il fac eu

| Seby90 a răspuns (pentru TheBestfqstgsq):

Ecranul este lipit da, are o banda dubluadeziva care vine. Daca tu vrei sa schimbi doar TOUCHUL fara DISPLAY, te costa atat, daca vrei sa schimbi si displayul suma CRESTE si e mai usor de SCHIMBAT.

| TheBestfqstgsq explică (pentru Seby90):

Aa ok ...eu vreau doar ecranul respectiv touchul happy inca o intrebare pentru un Orange REYO cam cat e unul? laughing la fel tot ecranul fara display