| Buta_Lorin_1981 a întrebat:

Salutare am un Samsung gt-i5500 si am uitat modelul de deblocare, am tot incercat si acum imi cere username si parola.cum nu reusesc sa ma conectez la internet cu telefonul nu stiu ce as putea face.va rog daca ma poate ajuta cineva. multumesc

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Opreste telefonul, apoi apesi:
Volum Up + Home(tii apasat), dupa care apesi butonul Power (le ti apasate toate trei pana cand vibreaza)
Apoi, ori intra direct in reset mode, ori te trimit la un meniu prin care navighezi cu scrollul de volum si alegi reset sau cum e trecut.
! Asta iti va reseta telefonul la setarile din fabrica stergand toate datele, e singura cale!