| Sarcopt a întrebat:

Am vrut un telefon la abonament Vodafone şi mi-a zis că nu are telefonul în stoc, numai pe comandă. Şi am zis că e ok, a făcut copie de pe permis şi buletin şi am semnat căteva foi, a zis că o să mă conecteze cănd se aprobă şi că abonamentul o să intre în vigoare cănd plătesc telefonul. Întrebarea me este dacă m.am răzgăndit pot să îm facă ceva? Am făcut comandă la liber pănă la urmă. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In principiu, in termen de 5 zile poti renunta un asemenea contract.
Mergi imediat inapoi la ei si spune-le ca renunti.
Ai grija ca si pe exemplarul tau sa fie evidentiata ANULAREA!

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Daca ai semnat contractul ....paaaaaa