| AlinSeven a întrebat:

Salutare, atunci când vreau sa descarc o aplicatie de pe Magazin Play îmi spune ca nu am suficient spatiu, eu avand 3.06 GB liber plus 3.76 GB de pe card. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aplicatiile se instaleaza automat in memoria interna a telefonului.Care este plina si nu mai primeste alte aplicatii.Mai sterge din aplicatiile vechi sau, macar, din actualizarile lor.Degeaba ai memorie libera pe card.

| OnuOnulică a răspuns:

Șterge din aplicații. Majoritatea nu îți vor folosi îți zic sigur.

| Catalinhhh a răspuns:

Instalează CClender faci curat cu el, apoi dai un reste la telefon.
Dar cel mai ok este să scrii pe google chrome(din telefon) : " numele aplicatiei APK download". Descarci APK-ul în telefon și o instalezi, așa sigur merge.