| HerrAdrian a întrebat:

Salutare, ce valabilitate are o cartelă prepay, neincarcată cu euro?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vodafone?

Bula
| Bula a răspuns:

In functie de retea, valabilitatea numarului este de 6-12 luni dupa momentul activarii,
Activarea este considerata de la momentul introducerii cartelei intr-un telefon si identificarea /conectarea la retea.

| Frank51 a răspuns:

In momentul in care incarci, ai valabilitate o luna.

| GPA a răspuns:

Pentru:
-Orange (perioadă de 60 de zile)
-Vodafone (perioadă între 1-5 luni)
-Telekom(perioadă de 6 luni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idee. Nu am ajuns in aceasta situatie. Stiu ca am valabilitate pe cartela pana 2020 laughing

| HerrAdrian explică (pentru anonim_4396):

In primul rand nu ma intereseaza raspunsul tau de 2 lei si nici de tine, plus de asta tu gandesti cu un singur cap!

| elaventurero a răspuns:

Valabilitate in care poți efectua apeluri sau perioada de gratie?

| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

Salut 24 de luni.