| Ionescu_Adrian_1990 a întrebat:

Salutare... Cine stie ce aplicatie trebuie de resoftat un telefon Alcatel one tuch c7 de pe pc

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Resoftat? De ce? Da-i un factory reset si ar trebui sa fie ca nou. "Resoftat" implica multe cunostinte IT.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-i resetare la setarile din fabrica. Este mai bine.

| Ionescu_Adrian_1990 explică:

Problema la telefon e ca am luat un virus.Imi activeaza date mobile si imi arata reclame si imi indtaleaza diferite aplicatii

| CuriousStuff a răspuns (pentru Ionescu_Adrian_1990):

Cu un factory reset scapi de orice program si date de pe telefon ianfara de sistemul de operare. Si in sistemul de operare nu ajunge niciun virus atata timp cat nu ai root.