| diteradrian a întrebat:

Salutare,de curand mi-am luat un Lg P700, toate bune pana cand am vrut sa-mi iau setarile pentru internet. Am intrat in meniul Orange la *100#,si am urmat pasii de acolo; bun..pana cand trebuia sa scriu primele 3 litere din numele telefonului...nu stiu cum sa fac, pe ce sa apas ca sa scriu cu litere sad stie careva cum se face? Merci

1 răspuns:
| Cyp_Ciprian_1968 a răspuns:

Mai simplu decat sa te chinui acasa te duci la orice Orange si il rogi pe un angajat sa-ti faca setarile plus ca e gratis happy