| cfrtriaj a întrebat:

Salutare.exista posibiliatea ca la un abonament cosmote daca prinde si intra copilul in android market si da descarcare la un joc pe bani sa platesc ceva.sunt pe care sa fac un abonament la cosmote si trebuie sa stiu daca se descarca automat jocul si bani ai platesc la urmatoarea factura sau trebuie bagat un nr. de card.multumesc

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ca sa cumperi ceva din market trebuie sa bagi nr de card si doar daca ai bani pe card poti lua ceva. Si nu, nu vine pe factura. N-are nicio treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| AdyRedox a răspuns:

Daca telefonul are ca sstem de operare android trebuie sa introduci o multime de chestii:de exemplu numar card, data la care expira, nume premune, cod postal...etc.Si mai sunt multe chestii...