| BeBeRHv a întrebat:

Salutare.
Există posibilitatea pe IOS sa vezi ce se utilizează des pe telefon? Aplicații. Mesaje. Jocuri. Etc
Sau exista vreo aplicație care necesita instalare pentru a vedea activitatea pe telefon?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu am iphone. Dar la android, daca verifici utilizarea bateriei poti sa vezi ce aplicatii au folosit cel mai mult bateria. Si aceste aplicatii au fost utilizate cel mai des.

| BeBeRHv explică (pentru anonimg):

Îți mulțumesc pentru răspuns
La android știu și eu
Am nevoie pentru ios

| anonimg a răspuns:

Poate te ajuta asta:
Settings > General > iPhone Store, Configurari > General > Stocare iPhone

Sursa: https://www.idevice.ro/......aplicatie/