| InVPent a întrebat:

Salutare, fratilor! As vrea si eu sa imi cumpar un telefon si nu prea ma pricep. ( Don't judge me! ) La ce il folosesc? In special pentru YouTube si jocuri. ( Nu, nu trimit mesaje continuu ca un adolescent normal din anul secolul 21 ) NU ca sistemul de operare sa fie Windows. Bugetul: 600-700 ( 6-7 milioane).
Stiu ca deja cer prea mult, YouTube, games... dar daca ar avea si o baterie acceptabil, ar fi MINUNAT!
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AndreutzaMonicutza a răspuns:

Toate smartphone-urile din ziua de azi iti permit sa iti iei jocuri sau sa accesezi in mai putin de 10 secunde YouTube. Iti recomand sa iti iei ceva de la Samsung, si eu am si sunt telefoane extraordinar de bune. Si slava domnului cu 700 de lei gasesti telefoane cu nemiluita. Nu stiu, iti recomand S3, S4... repet sunt foarte bune. Succes si sper sa iti alegi telefonul care ti se potriveste cel mai bine si sa il folosesti sanatos.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| Kirschen a răspuns:

Poți folosi telefonul pentru diverse aplicații: rețele de socializare, cărți, formule, muzica, convertor etc.

| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DHJ2ZBBBM/
Este un smartphone foarte exceptional. Cu o putere divina a baterieie de 1750 mAh poti accesa telefonul pentru o putere maxima. Am acest telefon de 1 an. L-am luat cu 750 lei. Acum are un pret minuscul. 529 lei. Pot spune din propria experienta ca acest telefon este foarte rezonabil si are un raport generos calitate/pret.