| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare.
Funda!
Ajutati-ma va rog, am resetat telefonul din fabrica, am mutat pozele de pe telefon in card, iar cand vreau sa adaug poze in anunt pe olx nici o poza din telefon din 10mii nu mi se mai încarcă..de ce? Am reinstalat si olx si degeaba.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca in galeria telefonului si alte aplicatii apar atunci e de la aplicatia olx problema.

| marinaru777 a răspuns:

Cand intrii sa postezi pe olx trebui sa accesezi calea unde ai pozele in telefon, poti vedea pozele si sa le bifezi sau nu dai de ele cand sa le adaugi pe anunt?