| AdiMihai25 a întrebat:

Ce sa ii mai fac la telefon, a fost restartat din fabrica?
Am mutat pozele de pe telefon in card.
Iar aplicația olx nu imi mai vede nicio poza din 10mii de poze mereu da reîncărcarea nu intra poza pe anunt...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Mută sau copiază in telefon pozele care vrei să le încarci pe olx. Și caută să le încarci pe acelea din telefon, și nu de pe card. Probabil telefonul nu îți recunoaște cardul în totalitate.
Folosește cardul de memorie la un PC/laptop. Descarcă cardul acolo și apoi pui pozele înapoi în card.
Era bine dacă formatai telefonul fără card în el.