| BlackBMW a întrebat:

La un s7 edge mi-a aparut acea dunga roz. Daca apas langa camera dispare. Din ce am vazut pe Youtube, este un contact imperfect. M-am gandit sa bag ceva pe interior care sa tina acea "banda" apasata. Oare va merge?

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ca sa nu il strici, mai bine il duci la reprezentanta Samsung.

| RB26DETT a răspuns:

Sa desfaci telefonul ala este foarte greu, ai putea sa incerci sa faci asta daca stii ca ai priceperea necesara si daca telefonul a iesit din garantie.
Daca telefonul ala se desface doar pe partea cu ecranul atunci ai foarte mari sanse sa-l strici deoarece este curbat si sticla nu mai este asa flexibila in zonele respective, aplicand presiune pe zonele respective ar putea duce la spargerea ei si am vazut ca-s destul de scumpe.

| BlackBMW explică (pentru RB26DETT):

Prin spate vreau sa il desfac. Problema nu ar fi daca s-ar sparge sticla, ci daca macar pot sa rezolv linia.

| Deserth a răspuns:

Mai bine iti cumperi altul, un cacatis de telefon mare branza

| BlackBMW explică (pentru Deserth):

Tu ce telefon ai de zici ca e ca*at? Si sunt in Romania, nu cred ca schimbatul unui telefon il fac ca am eu chef, mai sunt si alte chetuieli