| cosmincomi123 a întrebat:

Salutare prieteni! Am un telefon Lenovo, si dintr-o data cand dau pe magazin play sa descarc o aplicatie sau un joc nu conteaza, nu incepe descarcarea, pur si simplu sta si se incarca ..si nu da niciun rezultat...netu imi merge, intra pe facebook si alte aplicatii... data ora sunt bine acolo. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Da restart la telefon. S-a deconectat de la internet si nu a mai descarcat si a ramas blocat de asta face asa. Am patit si eu de cateva ori chiar.

1 răspuns:
| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Dai restart la telefon daca nu merge dai resetare din fabrica