| Manuel86 a întrebat:

Salutare. Stie cineva daca Oppo sau daca alte telefoane au functia "fotografie in miscare" cum are Samsung la seriile A si S?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Daca te referi la Time-lapse,
Da, orice Xiaomi, Realme, Vivo, OPPO, OnePlus, Motorola sau Sony are asa ceva.

Daca te referi la stabilizarea mișcării (OIS), doar modelele mai scumpe detin aceasta functie, si de regula doar pe camera principala.

| Tudy000 a răspuns (pentru NLS):

Sunt sigur ca la varianta a2a se refera, time-lapse filmeaza nu face fotografii nu de alta.

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Asta in functie de modelul pe care ti-l doresti, te hotarasti partial la un model si apoi incepi sa sapi totul de spre camera lui pe google, altfel nu o sa sdtie nimeni sa-ti raspunda decat ce-i ce au si poate nu tot timpul vei fi satisfacut, poate unii au ultimul model care costa mult, altii au vechituri si tot asa. Oricum eu nu recomand Oppo per total, mai bine mergi pe Oneplus macar.