| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Stiti careva daca este vreo aplicatie ca sa iti transferi datele,conturile,etc, de pe smartphone iphone pe Samsung?
Va rog sa fiti atenti la intrebarea propusă dacă doriți sa dați un răspunshappy
Mersii.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Pe telefonul nou, la prima folosire ai opțiunea de copiere a tuturor datelor și conturilor de pe telefonul vechi, fie el ios ori android.

| maphiotul explică (pentru Frank51):

Ai facut tu de pe ios pe android?

| Frank51 a răspuns (pentru maphiotul):

Normal.

| maphiotul explică (pentru Frank51):

Cu Smart Switch?

| Frank51 a răspuns (pentru maphiotul):

Nu.

La prima folosire a telefonului, când l-ai scos din cutia lui sigilată, la prima bootare când îl aprinzi, ai opțiunea să copiezi toate datele de pe telefonul vechi, prin wifi. Deci fără nicio aplicație.

| maphiotul explică (pentru Frank51):

Ok,mersi

6 răspunsuri:
| iloveflowersandnature a răspuns:

Salut! nu merge am incercat trebuie sa o iei de la inceput