| Rommeo a întrebat:

Salutare. Stiu ca Lg-ul g4 este cunoscut cu problema de bootloop si ca ar fi 1-2 serii care nu ar avea aceasta problema. Cica trebuie sa te ei dupa primele 3 cifre din seria lui. Voi stiti care sunt seriile care nu ar avea aceasta problema? Multumesc.

2 răspunsuri:
| TibiGeGe a răspuns:

Cauta pe baterie, in spatele bateriei, pe hartiile ce le-ai primit cand ai achizitionat telefonul sau Setari>despre telefon.

| Rommeo explică (pentru TibiGeGe):

Ms de raspuns, dar este o intrebare de acum 3 luni si nu mai este de actualitate.