| ExXxTxAxSxYx a întrebat:

Salutare TPU, am primit bonus pentru reincarcare 50 MB, cum fac sa ii activez? Sunt la Orange prepay.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu trebuie să "activezi" acei Mb!
Doar accesezi netul pe conexiunea de date şi îi foloseşti :)
https://www.orange.ro/prepay/prepay-bonus/

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Bonusul de 50 MB se activeaza automat in momentul in care se activeaza optiunea. Daca doresti mai multe detalii despre contul tau si resursele disponibile, ne poti oferi numarul tau de telefon prin mesaj privat sau poti consulta serviciul Credit Info pentru a vedea resursele ramase.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Peridava a răspuns:

Nu este nevoie sa-i activezi. Ii folosesi daca te lasa telefonul.