| M4R14N a întrebat:

Salut! Detin un Samsung galaxy A51, telefonul s-a spart dar tot functiona. De trei zile imi da un black screen mai diferit, am cautat problema pe net si am observat ca asta e din cauza telefonului (asta inseamna ca prin garantie ei trebuie sa mi-l repare gratis). Acum ar trebui schimbat displayul. Stiti cumva daca trebui sa platesc din cauza sparturii chiar daca nu a afectat cu nimic telefonul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți va repara nimic pe gratis. Iar service-ul va costa mult, mai bine cumperi alt telefon.

| Skarr a răspuns:

Aia îți repara daca se strica portul de încărcare, daca se arde ceva, daca e un defect. Dacă ești panarama și îl scapi in apa sau îl bușești nu ți schimba nimic.