| DaNnY1221 a întrebat:

Salutare TPU am si eu un Samsung wave y si sunt in reteaua cosmote si am activat o extraoptiune la care am primit pe langa altele 50MB. Am trimis mesaj, am primit setarile, le-am instalat si cand am setat browserul sa functioneze cu acele setari si cand il deschid dispare "+" de la imaginea cu 3G de sus si nu se intampla nimic. Adica netul nu merge! Ce pot face?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti merge internet-ul trebuie ca dupa ce ai facut setarile sa activezi punctul de acces pe care l-ai creat.

| andreeaursi a răspuns:

Si eu am avut telefon ca si al tau! Eu am sunat la 1234 si am intrat in convorbire cu un operator de la cosmote! El mi-a spus ca trebuie sa trimit mesaj la nu stiu ce numar si iti va da el informatii mai amanuntite! Mult noroc!

| DaNnY1221 explică:

Ok mersi mult