| anonim_4396 a întrebat:

Hey Guys, am un Samsung Galaxy Y Duos, acum 6 zile am mers la Cosmote si am activat o extraoptiune sau cv de genu. am avut net vreo 2 zile. nu inteleg, mi sa mai intamplat asta odata, stiti ce se intampla de dispare asa repede netul de pe telefon

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde ce extraopţiune ai activat şi câţi MB avea incluşi...

Poate că ai CONSUMAT tot ce aveai disponibil ( bănuiesc că ai cartelă PrePay ).

Eventual, dacă tu crezi că nu ai avut cum să consumi MB incluşi, mergi înapoi la acel magazin şi vezi ce spun ei.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Mergi al cosmote si intreaba