| mariusEnt a întrebat:

Salutare TPU, am un galaxy core prime si am lasat sa se actualizeze softul, iar acuma vreau sa revin la softul din fabrica. Alte sugestii excluzand mersul cu el la Vodafone pentru downgrade(nu am un alt telefon de rezerva).

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Incearca sa faci un downgrade cu ODIN.Atentie la ce bifezi cand il resoftezi sa nu il strici.Sau daca nu vrei batai de cap cu Samsung-ul tau core prime apeleaza la un service gsm. Recomandarea mea este www.ServiceTelefoane.ro