| AnonymMan a întrebat:

Salutare TPU am un Samsung galaxy y duos si mi-am facut cont pentru a intra pe google play sa iau jocuri dar cand incerc sa intru sa iau jocuri imi intra si imi spune sa descarc iar cand dau sa descard imi spune ca a aparut eroare 101? apoi telefonul imi spune ca nu se poate conecta la google talk daca imi poate spune cineva care se pricepe.Dau

6 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Incearca o revenire la setarile fabricantului ar treubii sa functioneze in cazul in care apare o eroare daca nu upgradeaza softul

| AnonymMan explică (pentru ArekkusuKage):

Si cum as putea upgrada softul?

| AnonymMan explică (pentru ArekkusuKage):

Ma auzi cred ca stiu ce trebuie sa fac trebuie sa ii dau sincronizare aplicatii si contul sa ruleze cu aplicatiile dar nu pot sa o fac acum ca n-am net pe el.

| bloodout a răspuns:

Conecteazate la internet prin wifi. Apoi faci din nou cont pe google play.Dar nu intri pe google play mai intai faci cont de pe telefonul tau iar apoi intri pe google play cu contul de l-ai facut pe telefon iar la mail in loc le @yahoo.com pui @gmail.com

| AnonymMan explică (pentru bloodout):

Da ma asa am facut dar am intrat pe google play si mi-a spus ca trebuie sa imi fac un cont gmail si mi-am facut apoi am dat la jocuri si zicea eroare 101.