| Ciungan_David_1995 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A5 2017 si azi am observat ca am ceva pe camera. Un prieten a zis ca e doar mizerie desi, am verificat cu lupa la lumina puternica. Nu se vede absolut nimic. Ce imi recomandati sa fac? P.s. Telefonul e in garantie

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Garantia. E cel mai sanatos.

| tamulici a răspuns:

Dacă încă e în garanție, nu sta pe gânduri și du-l puțin să îl vadă, poate e ceva intern sau ceva insesizabil ochiului uman. Nu are rost să pierzi vremea, mai ales dacă e foarte deranjant.