| 69CarpeDiem a întrebat:

De curand mi-am activat pe noul telefon (Samsung galaxy chat) o extraoptiune la COSMOTE(cartela veche) cu 6 euro si am 500MB trafic pe mobil.
Daca trimit mesaj la 6381 primesc setarile,le confirm, dar nu merge internetul.
Care ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul tau e posibil sa nu mearga configurat cu setarile automate asa ca vor trebui facute setari manuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru asta acceseaza http://cosmoteromania.custhelp.com/....../kw/setari
apoi alege marca si modelul