| Dragos2001 a întrebat:

Sunt la cartela la cosmote! Am telefon Allview p5 nu imi merge sa activez internetul! Mi s-a zis sa trimit sms gol la 6381 dar mie nu imi merge sa trimit sms gol! Ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Skay22 a răspuns:

Pai, atunci. Incearca sa te duci la astia de la Cosmote ca te rezolva!winking

2 răspunsuri:
| Skay22 a răspuns:

Incerca sa pui spatiu laughing Stiu, suna ciudat. Dar la mine merge. Adica in loc de "", pune " " ( adica spatiu big grin )

| Dragos2001 explică (pentru Skay22):

Tot numerge

| Skay22 a răspuns (pentru Dragos2001):

Pai, atunci. Incearca sa te duci la astia de la Cosmote ca te rezolva!winking