| Dario_Iordache_1999 a întrebat:

Ma nou am o problema cun un galaxy s4... Telefonul este deblocat de pe Orange si eu folosesc o cartela Vodafone... Cand incerc sa ma dau pe 3g din network seting imi apare sus unde ar trebui sa apara liniutele pt semnal imi apare un cerc cu o linie oblica in el si nu pot suna nici sa stau pe net atata timp cat sunt dat pe 3g... In schimb dupa ce ma dau pe 2g only ma lasa sa sun sa stau pe net( evident ca se misca mai incet )... In concluzie 3g.ul nu.mi merge dar alte tipuri merg... Ce sa fac

3 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Activeaza-ti 4g

| Dario_Iordache_1999 explică:

Am intrat si eu pe blogul ala :")) am pus deja intrebarea si mai astept un raspuns de la razvan