| beniben11 a întrebat:

Salutare TPU

Mi-am luat si eu un telefon Samsung s5610 (primo). Telefonul este frumos si bun doar ca nu stiu cum sa fac zoom. Am observat ca nu pot face poze folosind zoom-ul atunci cand calitatea fotografiei este de 5 mp si sunt curios daca se poate face sau nu.

Inca o intrebare. Am observat ca aptoape fiecare intrebare contine la sfarsit cuvantul FUNDA si nu stiu la ce foloseste

9 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Salut!

Din cate am vazut, nu poti face zoom daca rezolutia este de 5mpx. Schimba calitatea ca sa poti face zoom.

Totusi, acest zoom este unul digital si nu optic, deci nu va face decat sa scada foarte mult din calitatea pozei. Mai bine ii faci zoom dupa ce ai facut poza normal, fiind un zoom digital, calitatea va fi aceeasi.

Numai bine,
Shin happy

| Lexi888 a răspuns:

Sal,funda adică tu ne dai funda, adică declarimraspunsul castigator

| Lexi888 a răspuns (pentru Lexi888):

Ai vise si daca ma ignori, puțin imi pasa

| Lexi888 a răspuns:

Acuma da-mi funda, declara raspunsul castigator

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

Esti FEMEIE sau gay de vrei funda?

ceri "funda" => esti un mare PAMPALAU

copii mici si firavi, vor ei funda rolling on the floor

| Lexi888 a răspuns (pentru Cosmin86):

Mars ma rata. tule ți s-a pus pata pe mine, nici nu ma cunoști si zici ca sunt mic si firav, si sar pute sa fiu mai mare ca tine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

Sigur esti mai mare ca mine, cu fructe si legume =))

asta sunt eu :
http://www.youtube.com/watch?v=pcTxTCFSepQ

E o filmare veche, cand faceam la paralele cu 20 kg legate de mine, acum fac cu 30.

Faci tractiuni cu 2 degete la 86 kg? Daca da, atunci te compari cu mine,

| Lexi888 a răspuns (pentru Cosmin86):

Bravo matahala, am zis cas mai mare ca vârsta, dar tu esti data din Moldova, nu ai prea multă minte, nu poți gândi mult ca ți-se încinge creieru.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lexi888):

De fapt sunt din Bucuresti. Am terminat Politehnica ( Automatica si Calculatoare ) in 2010 si acum lucrez ca inginer software ( programator ) la Ixia. Inainte am lucrat la bitdefender.

Vezi si tu cat se castiga in programare si apoi sa ma comentezi.

Copii mici si firavi care nu au terminat nici macar liceul, comenteaza ei pe altii laughing